Knihovna Sobotka - Městská knihovna Fráni Šrámka v Sobotce

Kniha z Knihovny


30. 9. 2019

V rámci Týdne knihoven si vám dovolujeme nabídnout další službu: KnihuzKnihovny.

Od 1. října si můžete z domova vybrat a následně i koupit nové knihy za velkoobchodní ceny (tj. až o 25 procent levněji než v knihkupectví) a poté si je vyzvednout v knihovně, aniž byste platili poštovné.

 

Jak to konkrétně funguje?

  1. Koupíte si knihy online na www.knihazknihovny.cz. Koupě probíhá stejným způsobem jako v každém jiném e-shopu, platba musí proběhnout také on-line (nelze knihu zaslat na dobírku), jako místo doručení vyberete z nabídky portálu Městskou knihovnu Fráni Šrámka v Sobotce.
  2. Objednávku knihovna zpracuje společně se svým nákupem knih do fondu, tzn. čím více knih se objedná, tím rychleji se naplní limit pro poštovné zdarma a knihy pro vás budou doručeny do knihovny spolu s její objednávkou (termín dodání je odhadován na 14 dní).
  3. Po doručení knihy do knihovny vám bude zasláno avízo k odběru na vámi zadaný kontakt.
  4. Přijdete si vyzvednout svou knihu do knihovny.

 

Službu jsem si již osobně vyzkoušela a těším se, že ji zkusíte i vy.

 

Pro více informací kontaktujte knihovnu nebo navštivte portál www.knihazknihovny.cz

V prvním říjnovém týdnu platí, tak jako v minulých letech, čtenářská amnestie. Ti zapomnětliví můžou bez obav přinést knížky, které měly být již dávno vráceny. Novým čtenářům a těm, kterým v tomto týdnu roční registrace skončila, bude tato založena nebo prodloužena zdarma. Po celý měsíc ještě potrvá burza vyřazených knih, která se pak znovu otevře v březnu příštího roku.

 

 

Jak se Vám líbí náš web?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...